Hea lastega töötav spetsialist, kutsume Sind koolitusele

Aastatel 2016-2017 viib MTÜ Eesti Abikeskused ellu projekti „Tugiteenused vägivalda kogenud lapsohvritele Eestis, Soomes, Sloveenias ja Hispaanias“. Projekti viiakse ellu 4 partneri koostöös - MTÜ Eesti Abikeskused (Eesti), Vägistamise kriisikeskus Tukinainen (Soome), MTÜ Logout (Sloveenia) ja Polibienestar Uurimis Instituut- Valencia Ülikool (Hispaania)

Kutsume Teid koolitusele „Kuidas ära tunda ja toetada lapsohvrit: spetsialistide vaheline võrgustikutöö“

03.06.2016 Tallinna Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Tallinn)

08.06.2016 Nooruse Majas (Roheline 1, Pärnu)

10.06.2016 Restoranis Ülikooli Kohvik (Ülikooli 20, Tartu)

Koolitusel selgitatakse, kes on lapsohver, kuidas temaga suhelda ning milline roll on võrgustikutööl lapse aitamisel. Koolituse aitavad läbi viia perekonna psühhoterapeut Meelike Saarna, prokurör Lea Pähkel ning lastekaitsespetsialist Merle Liivak.

Koolituse eesmärk on parimate kogemuste vahetamine, kinnistada spetsialistide oskusi lapsohvritega suhtlemisel ning selgitada välja, kuidas efektiivselt teha võrgustikutööd.

Koolituse teemad:

Projekti „Tugiteenused vägivalda kogenud lapsohvritele Eestis, Soomes, Sloveenias ja Hispaanias“

Kes on lapsohver ning kuidas temaga rääkida?

Kuidas me saame aidata?

Võrgustikutöö põhimõtted.

Kuidas teha efektiivset võrgustikutööd?

Osalemiseks palun täitke ära registreerimisvorm, mille leiate aadressil:

Tallinna koolitus

Pärnu koolitus

Tartu koolitus

Lisainfo: Barbara Haage, projekti ekspert, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., + 372 54 511 312

Euroopa Liidu kaasrahastatud projekt “Tugiteenused vägivalda kogenud lapsohvritele Eestis, Soomes, Sloveenias ja Hispaanias” (JUST/2014/SPOB/AG/VICT/7469)