Hei noor vanuses 16 – 29!

Kas soovid teha karjääri müügitöös ning saada tõeliseks müügiprofiks? Saavuta see kõik müügikonsultandi koolitusel, mis on sinu jaoks täiesti TASUTA!

Kõigi koolituse lõpetajate vahel loositakse välja vägev TAHVELARVUTI! Nendele, kes kutsuvad koolitusele veel vähemalt 5 sõpra, anname hinnalise ja põneva kingituse!

Koolitusele registreerumine siin, võta sõbrad kaasa ning tule koolitusele!

Osalejatele makstakse stipendiumi ja sõidutoetust!

Koolituse kestus: 15 päeva (koos nõustamiste ning tööle saamist toetavate teenustega kestab koolitus kokku kuni 22 päeva)
Tundide arv: 160

Piirkonnad: Tallinn, Pärnu, Jõhvi, Võru, Valga, Tartu, Viljandi

Aeg: koolitus toimub tööpäevadel 10:00 – 16:00

Õpe: toimub eesti keeles Tallinnas, Pärnus, Tartus, Viljandis, Võrus ja Valgas; Jõhvis toimub koolitus vene ja/või eesti keeles

Sihtgrupp: 16-29 aastased noored, kellel on soov töötada müügikonsultandi ja/või klienditeenindaja oskusi eeldaval ametikohal.

Müügikonsultandi koolituse läbinu:

  • Tunneb müügikonsultandi töö olemust
  • Teab töökorraldusreegliteid ja oskab kasutada tööaega
  • Oskab kujundada avatud ja positiivset suhtlemisoskust, kuid suudab toime tulla ka konfliktide ja kriisidega
  • Oskab töö otsimisel end esitleda ja töökohale kandideerida
  • Oskab kasutada erinevaid infosüsteeme ning müügikonsultandi tööks vajalikke töövahendeid
  • Tunneb erinevaid telefoni-teeninduse situatsioone ja rolle nendes
  • On omandanud telefoniteenindaja oskused: häälelised elemendid suhtluses, sõnavara, standardfraasid, probleemide lahendamine, enese kehtestamine jne
  • On omandanud teadmised telemarketing’i kohta: telefonimüügi olemus ja eelised, esmamulje tähtsus, kontakti loomine, küsimuste esitamine, esitlus, lahenduste pakkumine ja alternatiivide esitamine; telefonimüügi 10 põhisoovitust.
  • On läbinud auditoorse ja praktilise müügitreeningu

NB!Kui koguneb piisav hulk soovijaid, siis pakume välja veel täiendavalt koolitust arvutioskuste parandamiseks (eelkõige EXCEL, aga soovi korral ka arvestame personaalseid eelistusi); äriühingu asutamiseks ja sellega opereerimiseks (karjäärinõustamine, FIE või äriühingu loomise juriidilised aspektid, starditoetus ja projektitöö jms).

Osalejatele korraldatakse tööle saamist toetavaid tegevusi (tööklubi, nõustamine). Koolituse järel on osalejatel võimalik läbida tööpraktika erinevates ettevõtetes.

Koolitus toimub projekti raames: „Noorte töötute koolitamine müügikonsultandi tööks“

Lisainfo ja registreerimine: Kerli Jõks, MTÜ Eesti Abikeskused

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; tel: 55551773 (tööpäevadel 9-17).

EU Sotsiaalfond