Hei noor vanuses 16 – 29!

Kas soovid teha karjääri müügitöös ning saada tõeliseks müügiprofiks? Saavuta see kõik müügikonsultandi koolitusel, mis on sinu jaoks täiesti TASUTA!

Kõigi koolituse lõpetajate vahel loositakse välja vägev TAHVELARVUTI! Nendele, kes kutsuvad koolitusele veel vähemalt 5 sõpra, anname hinnalise ja põneva kingituse!

Koolitusele registreerumine siin, võta sõbrad kaasa ning tule koolitusele!

Osalejatele makstakse stipendiumi ja sõidutoetust!

Loe edasi

Individuaalse töölerakendamise teenus

Eesti Abikeskused osutab koostöös Eesti Töötukassaga alates 31.10.2016 kuni 31.12.2017 individuaalse töölerakendamise teenust Võrus ja Jõgevas. 

Teenuse eesmärk on leida kliendile sobiv töökoht ja toetada tema töötamist nii, et ta suudaks iseseisvalt tööülesandeid täita.

Loe edasi

Allkirjastatakse koostöömemorandum lasteabitelefoni arendamiseks Moldovas

Kolmapäeval, 17.12.14 kirjutavad Moldova Vabariigi töö-, sotsiaalkaitse- ja pereküsimuste minister pr Valentina Buliga, Rahvusvahelise Keskuse La Strada president pr Daniela Misail-Nichitin ja MTÜ Eesti Abikeskused esindaja Tanel Mätlik alla koostöömemorandumile, millega toetatakse lasteabitelefoni 116 111 teenuse rakendamist Moldovas.

Loe edasi

Koolitused Peterburi ja Pihkva meditsiinitöötajatele Narva-Jõesuus mais 2013

Narva-Jõesuus (www.narvajoesuu.ee) toimuvad 16-18.05.13 ja 23-25.05.13 koolitused kokku 20-le Peterburi ja Pihkva meditsiinitöötajale.

Koolituse käigus tutvustatakse Peterburi ja Pihkva arstidele ja õdele Eestis alates 2005.aastast töötava perearsti nõuandetelefoni 1220 (www.1220.ee) eesmärki, töömeetodeid ning toimuvad praktilised harjutused telefoninõustamiseks meditsiinilistes küsimustes.

Loe edasi