Privaatsuspoliitika

See privaatsuspõhimõte määrab ära selle, kuidas kasutab ja kaitseb kogu teavet, mida annate, kui kasutate seda veebisaiti.

on pühendunud privaatsuse kaitsmisele. Kui me palume teil esitada selle veebisaidi kasutamisel kindel teave, mida saate tuvastada, võite olla kindlad, et seda kasutatakse ainult kooskõlas selle privaatsusavaldusega.

võib seda reeglit aeg-ajalt muuta, värskendades seda lehte. Seda lehte tuleb aeg-ajalt kontrollida, et kõik muudatused oleksid rahul. See poliitika kehtib alates: juuli 2018

Mida me kogume

Võime koguda järgmise teabe:

 • nimi ja ametinimetus
 • kontaktandmed, sealhulgas e-posti aadress
 • demograafiline teave, näiteks postiindeks, eelistused ja huvid
 • muu kliendiuuringute ja / või pakkumistega seotud teave

Mida me teeme teie kogutud teabega

Me nõuame, et see teave mõistaks teie vajadusi ja pakuks teile paremat teenust ja eelkõige järgmistel põhjustel:

 • Sisemine arvestus.
 • Me võime seda teavet kasutada toodete ja teenuste täiustamiseks
 • Me võime perioodiliselt saata uudistele toodetele, eripakkumistele ja muule infole mõeldud reklaammaterjale, mis võiksid teile huvi pakkuda, kasutades teie antud e-posti aadressi.
 • Aeg-ajalt võime kasutada ka teie teavet, et teiega ühendust võtta turu-uuringute eesmärgil. Võime teiega ühendust võtta e-posti, telefoni, faksi või posti teel. Me võime seda infot veebisaiti vastavalt oma huvidele kohandada.

Turvalisus

Me oleme pühendunud teie teabe turvalisuse tagamisele. Selleks, et vältida volitamata juurdepääsu või avalikustamist, oleme loonud sobivad füüsilised, elektroonilised ja juhtimisprotseduurid, et kaitsta ja kaitsta teavet, mida me veebis pakume.

Mis on küpsis?

Küpsised on tekstifailid, mis sisaldavad väikest teavet, mis laaditakse veebisaidile külastamiseks teie seadmesse. Küpsised saadetakse seejärel järgmise veebisaidi külastamiseks tagasi või mõnda muusse veebisaidile, mis tuvastab selle küpsise. Küpsised on kasulikud, kuna need võimaldavad veebisaidil kasutaja seadet tuvastada.

Lisateavet küpsiste kohta leiate aadressilt:

 • www.allaboutcookies.org
 • www.youronlinechoices.eu
 • Küpsistega seotud video vaatab, kuidas Google kasutab küpsiseid

Küpsised teevad palju erinevaid töökohti, nagu võimaldavad lehtedel tõhusalt liikuda, oma eelistusi meelde jätta ja üldiselt kasutajakogemust parandada. Samuti saavad nad aidata tagada, et veebis kuvatavad reklaamid on teie ja teie huvide jaoks asjakohasemad. Sellel veebisaidil kasutatud küpsised on liigitatud ICC UK Cookie juhendis leiduva kategooria järgi.

Kategooria 1: rangelt vajalikud küpsised

Need küpsised on olulised, et saaksite veebisaiti liikuda ja kasutada selle funktsioone, näiteks juurdepääsu veebisaidi turvalistele aladele. Ilma nende küpsiste teenusteta, mille olete palunud, näiteks ostukorvidest või e-arveldusest, ei saa pakkuda.

2. kategooria: jõudlus küpsised

Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad, näiteks milliseid lehti külastajad kõige sagedamini kasutavad, ja kui nad saavad veebisaitidelt veateateid. Need küpsised ei kogu teavet, mis määrab külastaja. Kogu neid küpsiseid koguv teave on koondatud ja seega anonüümsed. Seda kasutatakse ainult veebisaidi toimimise parandamiseks.

Kasutades meie veebisaiti, nõustute, et saame oma seadmesse selliseid küpsiseid asetada.

Kategooria 3: funktsionaalsus küpsised

Need küpsised võimaldavad veebisaidil meelde tuletatud valikuid (nt teie kasutajanime, keelt või piirkonda, kus te olete) ja pakute täiustatud ja personaalsemaid funktsioone. Näiteks võib veebisait teile pakkuda kohalikke ilmateateid või liiklusuudiseid, salvestades küpsisesse regiooni, kus te praegu asute. Neid küpsiseid saab kasutada ka teksti suuruse, fontide ja muude veebisaitide muude osade kohandamiseks, mida saate kohandada. Neid võib kasutada ka selliste teenuste pakkumiseks, mille olete palunud, näiteks videote vaatamist või blogi kommenteerimist. Nende küpsiste kogumise teave võib anonüümseks muutuda ja nad ei saa jälgida teie sirvimist teistel veebisaitidel.

Kasutades meie veebisaiti, nõustute, et saame oma seadmesse selliseid küpsiseid asetada.

4. kategooria: küpsiste või reklaamiküpsiste sihtimine

Neid küpsiseid kasutatakse teie ja teie huvide jaoks asjakohasemate reklaamide pakkumiseks. Neid kasutatakse ka reklaami nägemise arvu piiramiseks ja reklaamikampaania efektiivsuse mõõtmiseks. Neid asetavad reklaamivõrgud tavaliselt veebisaidi operaatori loaga. Nad mäletavad, et külastasite veebisaiti ja seda teavet jagatakse teiste organisatsioonidega, nagu reklaamijad. Üsna tihti sihtimise või reklaamiküpsised seotakse muude organisatsioonide pakutavate saidi funktsioonidega.

Järgnevalt on loetletud kõik sellel veebisaidil kasutatud küpsised kategooriate kaupa.

Lingid teistele veebisaitidele

Meie veebisait võib sisaldada linke teistele huvipakkuvatele veebisaitidele. Kui aga olete need saidid meie saidilt lahkumiseks kasutanud, peate arvestama, et meil pole selle teise veebisaidi üle kontrolli. Seetõttu ei saa me vastu võtta selle teabe kaitsmise ja privaatsuse eest, mida pakute, külastades selliseid saite ja selliseid saite ei reguleeri see privaatsusavaldus. Te peaksite olema ettevaatlik ja vaadake kõnealuse veebisaidi suhtes kohaldatavat privaatsusavaldust.

Isikliku teabe kontrollimine

Võite oma isikliku teabe kogumist või kasutamist piirata järgmistel viisidel:

 • kui teil palutakse veebisaidil vormi täita, otsige kast, millele saate klõpsata, et näidata, et te ei soovi, et keegi kasutab seda teavet otseturunduse eesmärgil
 • kui olete eelnevalt nõustunud, et kasutate oma isiklikke andmeid otseturunduse eesmärgil, võite oma meelt igal ajal muuta, kirjutades meile meile või meile meilitsi
  E-post:

Me ei müü, levitada ega rentida oma isikuandmeid kolmandatele isikutele, kui meil pole teie õigust või kui see on seadusega nõutav. Me võime teie isiklikku teavet kasutada, et saata teile reklaamiteave kolmandate osapoolte kohta, mis võiksid teile huvi pakkuda, kui ütlete meile, et soovite seda teha.

Võite paluda 1998. aasta andmekaitseseaduse alusel teile isikuandmeid, mida me teie kohta hoiame.

Väike tasu tuleb maksta.

Kui soovite, et teid säilitaksid andmed, palun kirjutage:

Kui usute, et teie poolt hoitav teave on vale või mittetäielik, palun kirjutage meile e-kirjaga või saatke meile e-kirja niipea kui võimalik eespool nimetatud aadressil. Korraldame viivitamatult kõik andmed, mis on leitud olevat valed.