Alustava ettevõtte laen

Viis asjatundjat, mida tuleb enne esmaklassiliste ärilaenude taotlemist teada
Uute ettevõtete omanike üks suuremaid väljakutseid on kapitali areng. Paljud omanikud otsustavad seda teha kaupmehe sularaha ettemaksude või väikeettevõtete laenude kaudu, mis võivad aidata katta rahavoogusid, varusid ja paljusid teisi väikeettevõtteid.

Kui esitate väikeettevõtte laenu taotluse esmakordselt, peate valmistamiseks veidi aega võtma. Vaatame, kuidas saada ettevõtte laenu viis laenutaotluse ettevalmistusnõuannet allpool.

Räägi oma lugu hästi:

Laenuandjad tahavad teada, et saate oma laenud tagasi maksta. Teie ülesanne on tõendada, et teil on vajalik kasum. Teie äriplaani vastused järgmistele küsimustele näitavad, et olete pühendunud oma esmakordselt kasutatava laenu edukale läbimisele.

Mida teie ettevõte teeb?
Kes on kliendid?
Mis on teie tööstus?
Kuidas ja millal maksate?
Millised on marginaalid?
Kuidas olete varem krediidiriski haldanud?
Mida sa seda laenu kasutavad?
Kas teil on eduaruanne?

Ole valmis kõrgemate ootuste jaoks:

Kvalifikatsioonilaenuandjad kasutavad nüüd üsna ranged. Pangad tahavad laenata, kuid nad peavad olema ka ettevaatlikud. Nad küsivad sageli täiendavat paberimajandust ja paljudel on nüüd vaja tagatisi. Kui teil ei ole tagatisi, peate oma taotluses end tõestama.

Rääkige oma raamatupidajaga:

Esmakordsel äri laenudel võib olla raske teada, kui palju küsida. Tavaliselt vajavad uusi ettevõtteid vähemalt 36 kuu kasvu toetamiseks. Tutvuge oma raamatupidajaga, et teada saada, mis on realistlik ja arutada seda, mida te tegelikult vajate. Nad võivad ka aidata teil arendada oma finantsaruandeid ja stsenaariumi plaane.

Ehitage oma krediit:

Laenu saamine sõltub osaliselt teie krediidiskoori tugevusest. Saate teenida kõrge krediidiskoori, tasudes õigeaegselt ja haldades oma rahalisi vahendeid. Krediidi kohta rääkimine on suur osa laenude ohvitseriga toimuvast vestlusest, nii et olete valmis arutama oma skoori ja finantsuurimise ajalugu.

Ole sõbralik oma laenuandjaga:

Isegi pärast seda, kui olete taganud laenu, säilitate suhte oma laenuandjaga. Nad jälgivad teie laenu tulemuslikkust ja teie ettevõtte finantsseisundit. Kasutage oma laenuandjat kui ressurssi ja teete endast parima, et säilitada positiivne suhe. See annab teile võimaluse saada nõu sularaha haldamise, makselahenduste, krediitkaardi vastuvõtmise, seadmete rahastamise ja tarbijakaitse lahenduste kohta.